Make your own free website on Tripod.com
Pengenalan Ringkas Jabatan :

Dibuka pada 16 Februari 1999
Nama-Nama Penolong Pegawai Pendidikan yang pernah bertugas di Setiu :

14.02.1987 - 31.12.1991          Tn. Haji Muhamad bin Othman P.J.K.
01.01.1992 - 28.02.19992         En. Abdul Aziz bin Satar Khan P.J.K.
01.03.1992 - 30.11.1995           Tn. Haji Wan Ahmad bin Wan Abdullah P.J.K.
01.12.1995 - 06.03.1996           Tn. Haji Mahmud bin Mamat.
07.03.1996 -                               Tn. Haji Muhamad bin Othman P.J.K.

BACK